Zwart wetlook poloshirt. De voorzijde is prachtig voorzien van een elegante kraag. Een donkere ritssluiting zorgt bovendien voor een individuele touch. Op de ritssluiting staat het RFP Regnes Fetish Planet-logo gegraveerd. Op de achterkant zitten 2 verticale steken. Ze maken de taille optisch slanker en verbreden de lijn van de schouders en borst. Door deze procedure lijkt het silhouet gespierder.
Opvallend zijn ook de decoratieve zwarte stiksels op de mouwen en aan de onderkant over de gehele lengte.
Het karakteristieke label van rood Alcantara met het RFP-logo - zal iedereen bekoren die verfijnde en unieke details op prijs stelt
Shorts gekenmerkt door een ritssluiting die aan beide zijden aan de voor- en achterkant loslaat. Deze oplossing garandeert een fantastische speelse sfeer. Mooi gepresenteerd aan de voorkant zijn inzetstukken van zwart glanzend vinyl. Ze harmoniëren prachtig met de zwarte elastische band in de taille, die voorzien is van een metallic glans. Aan de achterkant wordt de aandacht gevestigd op de ronding van de billen, geaccentueerd met elastische tule in zwarte en rode zebrakleur
Extreem sexy shortje gemaakt van 360 wetlook stof en decoratieve, geperforeerde wetlook. Door de elastische eigenschappen van deze stof sluit de short perfect aan op het lichaam en wordt de aantrekkelijke uitstraling van de billen benadrukt. Aan de bovenkant zit een brede, aangenaam aanvoelende zwarte elastische band. Aan de voorzijde vallen de decoratieve, geperforeerde wetlook en de twee drukknopen in zilver metallic op.
Een ander vermeldenswaardig detail is de donkere ritssluiting aan de voor- en achterkant, die van beide kanten geopend kan worden. Het stimuleert de creativiteit tijdens intiem spel.
Het unieke ontwerp van de shorts en de verschillende gebruiksmogelijkheden zullen gewaardeerd worden door iedereen die waarde hecht aan spanning en een onconventionele look.
Een uniek modern vest, gemaakt van zwarte elastische wetlook. De voorkant is voorzien van een donkere ritssluiting die aan beide zijden afneembaar is, zowel aan de boven- als onderkant. Op de ritssluitingen staat het RFP Regnes Fetish Planet-logo gegraveerd. Er zijn verticale stiksels op de voor- en achterkant. Ze geven een unieke look, maar geven optisch ook een slankere taille en een bredere lijn van de schouders en borst. Dit effect zorgt ervoor dat het silhouet gespierder lijkt. Het karakteristieke rode Alcantara-label met het RFP-logo en het rode stiksel zal iedereen bekoren die verfijnde en unieke details op prijs stelt.
Klassiek poloshirt met elegante kraag.
Gemaakt van zwarte, rekbare wetlook. Hierdoor benadrukt het prachtig de vorm van de borst vanaf de voorkant. Op de achterkant zorgen speciaal voorbereide, verticale stiksels voor een mooie verwijding van de rug en benadrukken de taille. Decoratieve stiksels aan de onderkant van het shirt en op de mouwen zien er interessant uit.
Decoratieve rode Alcantara-badge met RFP-logo op de schouder.
T-shirt van glanzend, elastisch PVC. Mouwen van zwart, zeer elastisch mesh. Het ontwerp van het shirt en de combinatie van deze twee materialen benadrukken fantastisch de kwaliteiten van het mannelijke silhouet. Ze vergroten visueel het borstgebied en de schouderlijn. Ondertussen lijkt de taille slanker. Dankzij deze oplossingen lijkt het silhouet gespierder.
Het karakteristieke label van rood Alcantara met het RFP-logo zal iedereen bekoren die goed gemaakte en unieke details waardeert.
Spectaculair indrukwekkende en moderne broek met lage taille.
Ze kenmerken zich door perfect verfijnde details en oplossingen. Op het rechterdijbeen twee decoratieve ritsen in donker metaalkleur. Aan de onderkant van de linkerdij twee riemen met decoratieve metalen sluitingen, met functionele aanpassing. Aan de achterkant in het onderste deel van de broekspijpen zitten twee decoratieve ritsen. Op de voor- en achterkant vind je zakken. Hierdoor kun je je telefoon, portemonnee en andere kleine spullen gemakkelijk verborgen houden.
De broek heeft riemlussen voor het dragen van een riem.
Het opvallende rode Alcantara-label met RFP-logo en rode stiksels zal iedereen bekoren die verfijnde en unieke details op prijs stelt.
Let op, maak je borsten los - de Meester komt eraan.
Een prachtig klassiek overhemd met een militaire snit, maar…. Bij nader inzien kunnen we wat mode-inspiratie voor dit product zien. er zijn ook weinig visuele smaken en oplossingen die liefhebbers van de wereld van fetisjkleding zullen waarderen. Lange verticale stiksels aan de voor- en achterkant zorgen voor een optisch slanker figuur. Het overhemd heeft een Slim-Fit-snit, waardoor het figuur in de taille optisch slanker wordt en de borst effectief zichtbaar wordt.
Opvallend zijn ook het metaal, de decoratieve drukknopen bij de zakken, epauletten en aan de voorzijde over de gehele lengte. Geheel gemaakt van hoogwaardig zwart en elastisch wetlook materiaal.
De karakteristieke rode Alcantara-patch met het RFP-logo en puntrode stiksels - zal iedereen bekoren die verfijnde en unieke details op prijs stelt.
Een crop top geïnspireerd op militaire stijl. Gemaakt van volledig zwarte elastische wetlook. Karakteristieke elementen van geperforeerde wetlook: gewatteerde kraag, epauletten en borstzakpatches. Vastgemaakt met decoratieve zilveren metalen drukknopen. Brede, zwarte en prettig aanvoelende elastische band aan de onderkant.
Poloshirt van zwarte, transparante meshstof. Slim Fit-vorm.
Het belangrijkste kenmerk is transparantie - dankzij de transparantie kun je de contouren van het lichaam en de spieren zien. De kraag is gemaakt van zwarte wetlook en aan de achterkant verbreden twee verticale stiksels de rug optisch en benadrukken de slanke taille.
Decoratieve rode Alcantara-badge met RFP-logo op de schouder.
Braziliaanse type slips. Geheel gemaakt van elastische en rekbare tule in het zwart. In de taille, zwarte, brede en prettig aanvoelende elastische band. Aan de voorkant onder de tule een inzetstuk van zwart glanzend vinyl. Geeft het effect van optische vergroting en een spectaculaire look.
T-shirt gekenmerkt door een opvallende decoratieve compositie van zwarte elastieken en zilveren metalen ringen. De zwarte elastieken voelen erg prettig aan en worden benadrukt door een metaalachtige glans. Dit effect werkt goed met de zilveren ringen.
De top is gemaakt van elastische en rekbare tule in de kleur zwart en rood zebra. Benadrukt sensueel de look van de borst en schouders.
Fantastisch sexy 360 wetlook leggings. We hebben deze stof gebruikt om ervoor te zorgen dat de elastische eigenschappen de slanke vorm van de benen en de verleidelijke rondingen van de billen op de best mogelijke manier benadrukken. De constructie van de broek is afgestemd op het mannelijke figuur en is zorgvuldig ontworpen om de heupen en billen zo indrukwekkend mogelijk te maken, gecombineerd met de elasticiteit van de 360 wetlook. De broek heeft een hoog getailleerde bovenkant, die is gemaakt van geperforeerde wetlook. Er zit een donkere decoratieve rits in het kruis, die zowel aan de voor- als achterkant afneembaar is. Deze oplossing garandeert onvergetelijk heet plezier.
De ritsen zijn gegraveerd met het RFP-logo.
Klassieke minirok gemaakt van elastische zwarte wetlook. Langer aan de voorkant en korter aan de achterkant voor een sexy blik op de billen. Perfect voor plezier en provocatie.
Zwart T-shirt gemaakt van elastische wetlook. Klassieke mouwloze T-shirtvorm aan de voorkant. Op de achterkant een prachtige en opvallende compositie van zwarte metallic elastiekjes gecombineerd met metalen ringen. Zilveren verstellers maken het gemakkelijker om zich aan het lichaam aan te passen.
Korte, sensuele shorts. Gemaakt van zwarte stretch wetoolk stof.
Deze eigenschappen van de stof zorgen ervoor dat de billen er buitengewoon smakelijk uitzien. Ze hebben twee functionele zakken aan de voorkant en twee aan de achterkant. Hierdoor kun je gemakkelijk je telefoon, portemonnee en andere kleine spullen opbergen. De broek heeft riemlussen voor het dragen van een riem.
Het opvallende rode Alcantara-label met RFP-logo en rode stiksels zal iedereen bekoren die verfijnde en unieke details op prijs stelt.
Jockstrap slips. Geheel gemaakt van elastische en rekbare tule in zwart en rode zebrakleur. In de taille zit een zwarte, brede en prettig aanvoelende elastische band. Aan de achterkant onder de billen zit ook een zwarte elastische band met vergelijkbare kenmerken. Aan de voorkant onder de tule een inzetstuk van zwart glanzend vinyl. Het geeft een optisch vergrotend effect en een spectaculaire look.
Braziliaanse type slips. Geheel gemaakt van elastische en rekbare tule in het zwart. In de taille, zwarte, brede en prettig aanvoelende elastische band. Aan de voorkant onder de tule een inzetstuk van zwart glanzend vinyl.
Een interessant en perfect om mee te spelen, is het gat aan de voorkant, afgezet met elastische band.
Waar wordt het voor gebruikt?
Dat is duidelijk. Het geeft toegang tot intieme delen, en de elastische band waarmee het is afgezet, vervult perfect zijn taak van compressie. Probeer het zelf...
Dit product is een masker van elastische wetlook-stof, ontworpen voor recreatief gebruik en consensuele activiteiten die speciale voorzichtigheid en verantwoordelijkheid vereisen. Het masker is bedoeld om specifieke sensorische en esthetische ervaringen te bieden, terwijl de basisveiligheidsfuncties behouden blijven.
Het masker heeft geen openingen voor de ogen of neus, wat betekent dat het geen zicht of neusademhaling toestaat. Er is echter een opening op mondniveau, waardoor ademhalen en communicatie mogelijk is. Aan de achterkant van het masker is een rits aangebracht, die met een sleutel kan worden vergrendeld. De ritsvergrendeling voegt een extra element toe aan het gebruik, maar dankzij het elastische materiaal kan het masker op elk moment worden verwijderd, waardoor het risico op immobilisatie van de drager wordt geëlimineerd.
€ 65,00€ 54,95
We gebruiken cookies om het gebruik van deze site te verbeteren en de voorkeuren bij te houden.Ik begrijp het Meer informatie