Volledig gesloten Spandex Masker met gewatteerde blinder
Dit lichtgewicht spandex-masker is ideaal voor mensen die nieuw zijn in het bondagespel of die gewoon een snel masker nodig hebben
Beperk de zintuigen van je partner met deze gesloten hoofdkap. Ze zullen niets kunnen zien onder de ingebouwde gewatteerde blinddoek, terwijl je je sluwe fantasieën waarmaakt. Dit masker is comfortabel en rekt mee zodat hij op elk hoofd past, waardoor hij gemakkelijk aan te brengen en te verwijderen is.
Gesloten kap met gewatteerde blinddoek Specificaties en voordelen:
Maat: One size fits most
Materiaal: Spandex
De kleur zwart
Dit masker is ontworpen om het zicht te beperken.
Het is een comfortabel en lichtgewicht masker
Zware latex kap met Latex Tongue Gag van MAE-Toys
Beschikt over een lange hals die gemakkelijk onder je shirt of latex pak past!
Hoewel mannelijk van stijl, kan het zowel door een man als door een vrouw worden gedragen en is het anatomisch gevormd voor een goede pasvorm.
Kan glanzender worden gemaakt met latexpoets/glans, zie onder.
specificaties:
maat tong 58 x 58 mm
Kleur Zwart (latex kap), Rood (latex mond-knevel)
Verkrijgbaar in één maat (hoofd 58-63 cm)
Latexdikte: 0,7 mm
Elastische masker met open mond van Rimba 7817
Tijdens het dragen voelt het hoofd glad en zijdezacht aan.Met oogblinders en een open mond.
Maat: Een size Kleur: ZwartMateriaal: 80% Nylon 20% Elastaan
Spandex Hood with Zipper Mouth-Opening
Keep him in the dark for extra stimulation with this premium stretchable spandex hood with a zipper for the mouth opening. The mouth opening can also be closed if desired by simply pulling across the zipper. There are also 2 decorative metal noseholes.
The mask was created using two-way stretchable spandex to ensure comfort yet remain firmly on the head. It is made of 83% Nylon and 17% Spandex. That equals 100% bondage fun for you.
Strak masker van zwart, extreem glanzend wetlook met openingen voor ogen en gesloten mond. Elastische rand langs de hals voor een goede pasvorm en ritssluiting achter.
Zwart leder Sensory Deprivation Masker van Saxos
Dit is niet voor degenen die in paniek raken of een angst voor het donker hebben. Deze heftige hoofdkap is met de hand gemaakt van uitzonderlijke kwaliteit leer. Wanneer de lederen riemen strak worden aangetrokken, ofwel de blinddoek, de lederen mondgag en de collar om de nek, krijg je dat heerlijke gevoel. Met je zintuigen snel uitgeschakeld word je vanzelf wel erg onderdanig aan uw Meesteres of Meesters eisen om zodoende flink je best te moeten doen om hun elk woord van hun bevelen te horen.
Dit is een geweldige hoofdkap voor de echte leer-fetisjist.Wordt in één maat geleverd en is met veters op de juiste maat aan te rijgen.specificaties:
Het masker heeft een afneembare en afsluitbare lederen blinddoek.
Het masker heeft ook een afsluitbare lederen gag die ook seperaat te gebruiken is.
Op de hals is een halsband opgenomen die ook afsluitbaar is.
Dik Gepolsterde lederen kussens op de oren.
Vetersluiting met lederen haarflap voor goede pasvorm
Riemen kunnen worden gebruikt met of zonder hangslotjes
3 basic hangslotjes worden meegeleverd
quality leather BDSM gear made in Germany
Zwart Half-open immitatieleder Masker
Masker met opening voor de neus en ogen. Voorzien van vetersluiting en met een haarflap. Bekend van de films 'House of Gord'. Enkel de ogen en neus zijn vrij. Voorzie de mond van uw sub van een ball gag, prop of uw slip, trek de veters strak en elke mondknevel blijft zelfs zonder riempje gegarandeerd goed zitten :D
Maat: one size
Gemaakt van heerlijk zacht Wetlook materiaal (imitatie leder)
Hoofdzak van Fetish Collection
Polyester hoofdzakje met oogjes in driehoeken op de ogen en de mond. Een perfecte bdsm hoofd accessoire. Snel open-en-sluit koordstopper. grootte: 35 x 45 cm. Materiaal: 100% polyester.
EAN: 4024144154210
Lederen Gladiator masker van Saxos
Masker van heerlijk zacht comfortabel rundleder. Mondstuk met ritssluiting en brede geïntegreerde halsband met stalen spikes. Masker wordt geleverd inclusief blinddoek welke met 2 drukknopen vastgeklikt of verwijderd kan worden. Vetersnoering achter voor een goede pasvorm. Binnenzijde aangenaam zacht.
Kleur: zwart
maat: one-size
quality leather BDSM gear made in Germany
Trechter voor Latex Systeemmasker 3180, 3280 & 3325 van Latexa
Eenvoudig met drukknopen te bevestigen op het anatomisch systeemmaskerLa-3180 (men's mask) of de La-3280 (ladies mask) van Latexa - Demark
Latexa standaart Kleuren: zwart, rood, semi-transparant.
Latexa special Kleuren: wit, metallic blauw, roze, lilla, smokey grijs en olijf groen (+5% toeslag)
maten trechter: ca. 7,5cm hoog
doorsnede ca.: 10cm
Maten binnendildo : ca. 6cm lang, doorsnede ca. 3,5cm
Latexdikte: 1,8 mm
Zie ook onze latex onderhoudsproducten voor lang en optimaal plezier van uw latexLatexa - Fetish quality products from Denmark
MAE-Toys Imitatie Lederen Nek Corset
Imitatielederen posture collar met 3 riemen aan de achterzijde. De halsband reikt tot over de neus van de drager en verbergt de onderste helft van het gezicht.
Oogcontact en tegenspraak is verboden! Strak masker van zwart, extreem glanzend wetlook met gesloten ogen en gesloten mond. Elastische rand langs de hals voor een goede pasvorm en ritssluiting achter.
Met deze kinky leren hondenmasker kun jij eindelijk bepalen wat jouw 'hond' wel of niet mag doen! Who's the boss now? Afgewerkt met zilveren studds en sluitingen aan de achterzijde kun je zo strak vastzetten als dat je zelf wilt.
Klassiek lederen SM Masker van HG-Leather
Verkrijgbaar in 3 maten:
Medium = voorhoofd-omtrek ca. 56 cm
Large = voorhoofd-omtrek ca. 58 cm
XLarge = voorhoofd-omtrek ca. 62 cm
Latex leopard animal mask with back zipper
This 100% natural latex product is cut and handmade just for you. It is specially designed to pull-you-in and push-you-out in all the right places. The thickness of 0.40mm(0.016inch) is optimal for both flexibility and endurability, so one-size (fits most). It feels just like your second skin!
Volledig gesloten Spandex Masker met gewatteerde blinder
Dit lichtgewicht spandex-masker is ideaal voor mensen die nieuw zijn in het bondagespel of die gewoon een snel masker nodig hebben
Beperk de zintuigen van je partner met deze gesloten hoofdkap. Ze zullen niets kunnen zien onder de ingebouwde gewatteerde blinddoek, terwijl je je sluwe fantasieën waarmaakt. Dit masker is comfortabel en rekt mee zodat hij op elk hoofd past, waardoor hij gemakkelijk aan te brengen en te verwijderen is.
Gesloten kap met gewatteerde blinddoek Specificaties en voordelen:
Maat: One size fits most
Materiaal: Spandex
kleur: wit
Dit masker is ontworpen om het zicht te beperken.
Het is een comfortabel en lichtgewicht masker
Honden Masker van Fetish Collection
Fetish Honden-vormige kap gemaakt van zwart kunstleer met rits over de snuit. Achter veters en een kraag / halsband met studs voorzien van een ring.
40% polyester, 40% polyurethaan, 20% polyamide.
Hoofdmasker uit elastische stof van Rimba 7819
Stretchy masker met gesloten mond en oogblinders. Maat: One size Kleur: ZwartMateriaal: 80% nylon 20% elastaan
Zwart Latex Masker met oog- en mondopeningen van LATE-X
Het ultieme gevoel voor de echte rubber-fans! Zwart latex masker met openingen voor de ogen, mond en neusgaten.
materiaal: 100% natuurlatex
artikelnummer: 29200501001
handgemaakte lederen masker/hood alleen met neusgaten voor een totale duisternis. een volledig gesloten masker die een veter-sluiting aan de achterkant heeft om een strakke pasvorm te garanderen. Een masker gemaakt van top-kwaliteit leer dat ontworpen & geproduceerd is in Duitsland door Saxos.
Lak kattenmasker van Black Level
Geile accessoire! Zwart hoofdmasker met kleine oortjes en katte-ogen openingen.
Maat: Small-Large
Kleur: zwart
Materiaal: 100% Polyester
Made in Germany by Black Level
BRUTUS Alien Gas Mask
Brand new unused fetish gas mask
For rubber fetish and breath control play
Provides exciting 'alien' look
Adjustable so always fits
Gas mask hose and empty filters seperately available
A brand new and unused fetish gas mask which gives you a sexy and anonymous ‘alien’ look. Great for rubber fetish and breath control play. This mask is based on the classic Israeli gas mask and is adjustable to size with the straps on the back of the head.
The in- and outtake of air are separated; a gas mask hose and / or filter canister can be connected to the air intake. Gas mask hoses and filter canisters are separately available.
These gas masks are for fetish play intention only and not suitable as respiratory protection. Furthermore, breath control play with a partner can be great but solo breath play is dangerous.
Dit military-look katoenen hoofdkap / masker heeft een camouflagepatroon dat te vinden is op Duitse of Luxemburgse militaire uniformen. Het is perfect om fantasieën meer intensiteit te geven!
De kap heeft 3 gaten voor ogen en mond.
Ideaal om je over te geven aan fantasieën zonder herkend te worden.
Gemaakt van 100% katoen
Ref Merk: MG01V
Latex opblaasbare masker van Latexa # 3209
Masker springkussen, met plastic ogen en mond opening, volledig gelijmd en gemaakt van 0,6 mm dik latex.Dit opblaasbare masker is leverbaar in de volgende kleuren:
standaardkleuren: zwart, rood, transparant
speciale kleuren: roze, wit, metallic-blauw, olijf groen, rook grijs, lila (5% prijs toeslag).
maten: Medium of X-LargeDikte: 0,6 mm
Zie ook onze latex onderhoudsproducten voor lang en optimaal plezier van uw latex.Latexa - Fetish quality products from Denmark
Latex anatomisch Masker van Latexa
Anatomisch gevormd Heren Masker met ritssluiting en openingen voor de ogen, neus en mond en is leverbaar in de volgende kleuren:
standaardkleuren: zwart, rood, transparant
speciale kleuren: roze, wit, metallic-blauw, olijf groen, rook grijs (5% prijs toeslag).
Maat: One sizelatex dikte: 0,4 mmZie ook onze latex onderhoudsproducten voor lang en optimaal plezier van uw latexLatexa - Fetish quality products from Denmark
Latex Open Hoofdmasker van Latexa #1128
Latex hoofdmasker met open voorkant. Het masker is vervaardigd van topkwaliteit 0,4mm dik latex. Ook verkrijgbaar met ritssluiting (la-1128Z)
Volledig gelijmd masker.Materiaalsterkte 0,4mm vrij van AZO-kleurstoffenDit masker is leverbaar in de volgende kleuren:
standaardkleuren: zwart, rood, transparant
speciale kleuren: roze, wit, metallic-blauw, olijf groen, rook grijs (5% prijs toeslag).
maten:
One-size
Zie ook onze latex onderhoudsproducten voor lang en optimaal plezier van uw latexLatexa - Fetish quality products from Denmark
Latexa - Fetish quality products from Denmark
PVC Total Sensory Deprivation Hood
Grit your teeth and bear it boy! This is not for those that panic or anyone who has a fear of the dark. When the 3 locking PVC straps are pulled tight against the padded eyes, mouth and ear areas you get that oh boy feeling. With your senses leaving quickly you become very submissive to your master's demands and struggle to hear their every word. Comes in one size with laces for adjusting to fit.
Features:
Padded PVC ear pockets
Padded PVC reinforcement for eyes and mouth
3/4 inch mouth hole
PVC laced rear back for snug fit
3 extra PVC locking straps
Straps can be used with or without padlocks
Ponytail Bondage Hood
A Pretty Little Gimp
Key Features:
Comfortable Fit: With a lace-up back and spacious design, this gimp hood is a comfortable fit for anyone wearing it.
Fetish Aesthetic: There are three holes in the front for only the mouth and eyes, with a lace back and ponytail. Great for dungeon aesthetic and kinky play.
Easy To Clean: PU leather has the classic leather look without the tedium of trying to clean actual leather.
This ponytail bondage hood is made of PU leather and has three holes in the front for eyes, mouth and nose holes. The back laces up for a comfortable and customized fit. Eyelets are made from nickel-free metal.
Put them on their knees and tell them to kiss goodbye to their identity; they are now nothing more than you gimp, your slave, your sissyboy or servant girl. Tighten the laces until the hood fits perfectly with only their eyes and mouth visible, then enjoy doing all the dirty things you’ve planned to do to them. After all, they’re yours now.
Ponytail Bondage Hood Specs:
Measurements: 11 inches overall length, 11.5 inches overall width, 17 inch neck circumference, 20 inch long ponytail
Materials: PU Leather, Metal (nickel free)
Color: Black
Deze bivakmuts is samengesteld uit een camouflagepatroon om een militaire stijl te geven.
Hiermee kun je je SM fantasieën uitleven.
De bivakmuts bedekt het gezicht en laat alleen de ogen en mond zichtbaar.
In 100% katoen
De finishing touch voor een mysterieuze meid! Dit zwarte rubberen masker past gemakkelijk over het hoofd en is afgezet met witte franjes. Een Engels geproduceerd latex masker met een latexdikte van ca. 0,35mm. Een perfect item voor je zwart-witte dienstmeisjesjurk of als je je wilt verkleden als dienstmeisje van Zorro!
Zwart Latex Anatomisch systeem masker van Latexa
Volledig gelijmd anatomisch kwaliteits masker met ritssluiting en een materiaal dikte van 0,6mm. Wordt geleverd incl. oog- en mondafdekking (drukknoppen).
Maten: One size
Latex dikte: 0,6 mm
D.m.v. drukknoppen eenvoudig te voorzien van de volgende attributen: - La-3181 funnel - La-3182 penis gag - La-3183 inflatable butterfly gag - La-3184 inflatable gag
Latexa - Fetish quality products from Denmark
open mondmasker van Bad Kitty
Voor een heel bijzonder perspectief!
Nauwsluitend masker gemaakt van zeer glanzende zwarte wetlook. Opening voor de mond maakt backchat mogelijk ... Elastische zoom rond het nekgedeelte.
92% polyester, 8% elastaan.
Tweekleurig hoofdmasker van Bad Kitty
Hoofdmasker gemaakt van matte look in twee kleuren
Openingen voor de ogen en mond
Nauwsluitend maar rekbaar - past op elke hoofdomtrek
Met oogjes voor de neusgaten
Het hoogtepunt op elk fetisjfeest!
Rekbaar hoofdmasker dat zit als een tweede huid. Het masker is zwart, behalve het materiaal over het gezicht dat rood is. Met grote zwarte gaten rond de ogen en mond. De gaatjes zijn versierd met biesjes. Er zijn oogjes voor de neusgaten. Eén maat - past voor HEM en HAAR.
90% polyester, 10% spandex; rond het gezicht 85% polyester, 15% spandex.
Zwarte Latex serveerster masker met witte franje en strik bovenop. Ook voorzien van een witte rand rond de ogen en mondgaten. Verkrijgbaar in 2 verschillende maten, S-M & L-XL. Een dik latex masker met een Latex dikte van ca. 5mm. dat is gemaakt in Engeland. Perfect te combineren met elke zwart-witte dienstmeisjesjurk voor je rollenspel!
Mister B Leather Slave Hood
Let your master play with you more creatively - detachable eye and mouth covers make this hood the perfect tool, a perfect addition to your collection. The feeling of the leather surrounding his head, stopping him from seeing. Two small holes for him to breathe through. The perfect combination for a good submissive slave, definitely you can't let this hood go.
Hoofdmasker met afneembare mondknevel, mond en oogdelen van Rimba #7575
Rimba Bondage Play echt rund nappa lederen hoofdmasker met afneembare siliconen mondknevel, oogkleppen en het mondstuk die vastzitten met metalen gespen. Deze kap sluit met rits en veter aan de achterkant en 2 metalen gespen in de nek.
Materiaal: Leer
Maat: Een Maat. verstelbaar met veters
Kleur: Zwart
kwaliteits product uit Nederland
Zwart Lederen Masker van Ledapol 5154
Lederen hoofdmasker. Voorgevormd gezicht van leer en stretch voering. Gaten voor oog en neus, de kaak blijft vrij. Achterzijde met verborgen rits.
Maat: Universal
Materiaal:
Nappa leder
Stretch 80% polyamide, 20% elastaan
Zwart Lederen BDSM Masker van Ledapol 5282
Met afneembare Hals- en monddeel. Topkwaliteit hard leren hoofdmasker met riempjes om de armen, hals en hoofd. Ook kan het mondgedeelte afgesloten worden door middel van drukknopen. Perfecte pasvorm, d.m.v. diverse verstelbare riempjes en geheel voorgevormd. maat:
one size, verstelbaar
materiaal:
Split leder
Nikkelvrije metalen elementen
Onze poppen masker is een zeer uitgebreide latex masker met optimale pasvorm. De ogen zijn met de hand geschilderd en voor een perfecte gezichtsveld, zal het oog worden geplaatst op basis van uw metin
lederen Masker van Rimba #7577
Rimba Bondage Play, echt rund / nappa leder hoofdmasker met afneembare oogkleppen en het mondstuk die vastzitten me drukknopen. Deze kap sluit met rits en veter aan de achterkant en 2 metalen gespen in de nek.
kwaliteitsprodukt uit Nederland
Lederen Beulskap met vetersluiting van Rimba #7606
Gemaakt van kwaliteit-leder, de kap heeft uitsparingen op de ogen en geeft een authentieke uitstraling van een middeleeuwse figuur. De kap gaat gemakkelijk over het hoofd en is verstelbaar door middel van de vetersluiting op de achterzijde. One-size-fits-most.Nederlands kwaliteitsproduct van Rimba
Zwart Leder isolatie masker van Saxos
Masker gemaakt van zeer zacht en comfortabel leer binnen. Het isolatie-effect en het sublieme 'kussen-zachte gevoel' wordt veroorzaakt doordat het masker gevuld is met siliconen.De ogen en mond zijn uitgerust met verwijderbare Lederen flappen.De maat is individueel instelbaar door een vetersnoering en bij de hals is een leren collar die instelbaar is met een gesp.Een geweldige ervaring voor de echte leer-bondage liefhebber!
quality leather BDSM gear made in Germany
In deze categorie vind u vele maskers die als erg opwindend over kunnen komen. Dat is zeker de bedoeling! Deze mega sexy maskers hebben een draagcomfort van jewelste in combinatie met een slim design. We verkopen maskers die je gezicht volledig bedekken, maar Mince.nl verkoopt ook maskers die uw halve gezicht bedekken. Kortom er zijn mega veel producten waarvan er zeker een aantal uw aanspreken. Nergens goedkoper dan bij Mince.nl
We gebruiken cookies om het gebruik van deze site te verbeteren en de voorkeuren bij te houden.Ik begrijp het Meer informatie